608 744 858 info@bubik-vrata.cz

Sekční garážová vrata s pohonem

Sekční garážová vrata s pohonem Pro novostavbu v obci Ostravice nedaleko golfového hřiště, jsme montovali sekční garážová vrata s pohonem českého výrobce zn. Kružík. Vrata jsou zateplená, sestavená z ocelových panelů o síle 40 mm, které jsou vyplněné tepelně izolační PUR pěnou. Hladké panely v bezpříplatkovém antracitovém ostínu hezky korespondují s architekturou stavby – svým vzhledem se doplňují nejen se vstupními dveřmi, ale také s navazujícím kovovým oplocením. Sekční garážová vrata jsou poháněny stropním elektro-pohonem Somfy s nylonovou dráhou, dálkovým ovládáním a pětiletou tovární zárukou.

Více o sekčních vratech naleznete ZDE

Líbilo by se vám taky „něco takového“? Rovnou nás kontaktujte, nebo si nechte zpracovat nezávaznou cenovou kalkulaci.

Fotogalerie:

Sekční garážová vrata s pohonemSekční garážová vrata s pohonemPo montáži sekčních garážových vrata s pohonemPo montáži sekčních garážových vrata s pohonemHladký povrch sekčních garážových vrat.Sekční garážová vrata s pohonemPanel pro sekční vrata

Sekční garážová vrata s pohonem montujeme v rámci Moravskoslezského kraje – naše realizace naleznete nejčastěji ve městech: Hnojník, Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Hranice, Karviná, Český Těšín, Havířov, Nový Jičín, Bohumín, Třinec a okolí.

Nezávazná kalkulace ZDARMA ZDE
BUBÍK - vrata, brány, žaluzie, rolety na Firmy.cz