608 744 858 info@bubik-vrata.cz

Rolety do oken venkovní

Rolety do oken venkovní, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Hnojník, Jablunkov, Karviná, Bohumín, Orlová, Havířov, Nový Jičín

Rolety do oken venkovní jsme tentokrát dodávali a montovali v Českém Těšíně. Majitelé se pro instalaci rolet do oken rozhodli v rámci rekonstrukce domu, při výměně starých plastových oken za nové. V tomto případě se jednalo o dodatečnou montáž do již hotové stavby.

Barva rolet do oken venkovních byla vybrána v odstínu zelené – shodné barevné provedení jako na PVC oknech. V zeleném odstínu jsou dodány také hliníkové schránky rolet, vodící lišty i samotný pancíř rolety sestavený z hliníkového profilu 37 mm.

Více o venkovních roletách naleznete ZDE 

Rolety do oken venkovní jsou ovládány elektropohonem a dálkovým ovládáním. V rámci rekonstrukce stavby se vyřešily i dodatečné rozvody elektroinstalace. V případě, že by se nejednalo o rekonstrukci, a majitelé by nechtěli narušit chod domácnosti stavebními pracemi, mohly zde být zajímavou alternativou pro ovládání rolet do oken venkovních pohony se solárním panelem, kde není zapotřebí přívodu elektřiny.

Součástí rolet do oken jsou v tomto případě také integrované sítě proti hmyzu, které se navíjejí do hliníkové roletové schránky.

Fotografie:

Rolety do oken venkovní.Rolety do oken venkovní.Integrovaná síť proti hmyzu.Rolety do oken venkovní.

Rolety do oken venkovní, rolety předokenní, rolety pod omítkuvenkovní rolety do překladu Heluz montujeme v rámci Moravskoslezského kraje – naše realizace naleznete nejčastěji ve městech: Frýdek-Místek, Hnojník, Ostrava, Český Těšín, Opava, Hranice, Karviná, Havířov, Nový Jičín, Bohumín, Třinec a okolí.

Máte zájem o nezávazné informace týkající se rolety do oken venkovních? Neváhejte nás kontaktovat, cesta k novým roletám začíná u nás.

Nezávazná kalkulace ZDARMA ZDE
BUBÍK - vrata, brány, žaluzie, rolety na Firmy.cz