608 744 858 info@bubik-vrata.cz

Realizace venkovních rolet v Ostravě

Venkovní rolety Ostrava

Venkovní rolety byly montovány v Ostravě. V tomto případě se jednalo o novostavbu a majitelé se pro instalaci rolet rozhodli již ve fázi projektu.

Při výstavbě hrubé stavby jsme ve spolupráci se stavební firmou zajistili poradenstvíodborný dohled, tak aby bylo vše pro montáž rolet bezvadně připraveno. Pod-omítkové Schránky, do kterých se venkovní rolety navíjejí, jsou umístěny pod fasádou a neruší tak celkový vzhled domu.

Barva venkovních rolet byla sjednocena s odstínem plastových oken – dekor MACORE.

Všechny rolety jsou opatřeny elektropohonem a dálkovým ovládáním s možností centrálního i skupinového ovládání. Standardně jsou vybaveny také bezpečnostními proti-zdvihovými závěsy, aby nebylo možno rolety nadzvednout v případě vloupání.

Nezávazná kalkulace ZDARMA ZDE

Fotografie z našich montáží:


Rohová sestava venkovních rolet. Rohová sestava venkovních rolet. Schránky venkovních rolet pod omítkou neruší vzhled budovy. Schránky venkovních rolet pod omítkou neruší vzhled budovy. Venkovní rolety chrání před nežádoucími pohledy z ulice Venkovní rolety chrání před nežádoucími pohledy z ulice Venkovní roleta plní také bezpečnostní funkci. Venkovní roleta plní také bezpečnostní funkci.


BUBÍK - vrata, brány, žaluzie, rolety na Firmy.cz