608 744 858 info@bubik-vrata.cz

Realizace venkovních rolet v Ostravě

Venkovní rolety

Venkovní rolety byly montovány v Ostravě. V tomto případě se jednalo o novostavbu a majitelé se pro instalaci rolet rozhodli již ve fázi projektu.

Při výstavbě hrubé stavby jsme ve spolupráci se stavební firmou zajistili poradenstvíodborný dohled, tak aby bylo vše pro montáž rolet bezvadně připraveno. Pod-omítkové Schránky, do kterých se venkovní rolety navíjejí, jsou umístěny pod fasádou a neruší tak celkový vzhled domu.

Více o venkovních roletách ZDE

Barva venkovních rolet byla sjednocena s odstínem plastových oken – dekor MACORE.

Všechny rolety jsou opatřeny elektropohonem a dálkovým ovládáním s možností centrálního i skupinového ovládání. Standardně jsou vybaveny také bezpečnostními proti-zdvihovými závěsy, aby nebylo možno rolety nadzvednout v případě vloupání.

Fotogalerie:

Venkovní roletyVenkovní roletyVenkovní roletyVenkovní rolety

Venkovní rolety montujeme v rámci Moravskoslezského kraje – naše realizace naleznete nejčastěji ve městech: Ostrava, Opava, Hnojník, Frýdek-Místek, Hranice, Karviná, Český Těšín, Havířov, Nový Jičín, Bohumín, Třinec a okolí.

Máte zájem o nezávazné informace týkající se předokenních rolet? Neváhejte nás kontaktovat, cesta k novým roletám začíná u nás.

Nezávazná kalkulace ZDARMA ZDE
BUBÍK - vrata, brány, žaluzie, rolety na Firmy.cz