608 744 858 info@bubik-vrata.cz

Realizace venkovních rolet v Ostravě

Venkovní rolety Ostrava

Venkovní rolety byly montovány v Ostravě. V tomto případě se jednalo o novostavbu a majitelé se pro instalaci rolet rozhodli již ve fázi projektu.

Při výstavbě hrubé stavby jsme ve spolupráci se stavební firmou zajistili poradenství a odborný dohled, tak aby bylo vše pro montáž rolet bezvadně připraveno. Pod-omítkové Schránky, do kterých se venkovní rolety navíjejí, jsou umístěny pod fasádou a neruší tak celkový vzhled domu.

Barva venkovních rolet byla sjednocena s odstínem plastových oken – dekor MACORE.

Všechny rolety jsou opatřeny elektropohonem a dálkovým ovládáním s možností centrálního i skupinového ovládání. Standardně jsou vybaveny také bezpečnostními proti-zdvihovými závěsy, aby nebylo možno rolety nadzvednout v případě vloupání.

Nezávazná kalkulace ZDARMA ZDE

Fotografie z našich montáží:


Rohová sestava venkovních rolet. Rohová sestava venkovních rolet. Schránky venkovních rolet pod omítkou neruší vzhled budovy. Schránky venkovních rolet pod omítkou neruší vzhled budovy. Venkovní rolety chrání před nežádoucími pohledy z ulice Venkovní rolety chrání před nežádoucími pohledy z ulice Venkovní roleta plní také bezpečnostní funkci. Venkovní roleta plní také bezpečnostní funkci.