608 744 858 info@bubik-vrata.cz

Realizace Venkovní rolety na okna

Venkovní rolety na okna Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Hnojník, Jablunkov, Karviná, Bohumín, Orlová, Havířov, Nový Jičín

Venkovní rolety na okna jsme v tomto případě realizovali pro rodinný dům v obci Lučina, nedaleko Frýdku-Místku. Stavba byla připravena tak, že bylo možné roletové schránky ukrýt pod fasádou a u některých oken i pod dřevěným fasádním obkladem.

Všechny rolety na oknech jsou opatřeny integrovanou svinovací sítí proti hmyzu, kterou je možno stahovat i vytahovat nezávisle na chodu samotné rolety. Zajímavě je řešeno francouzské okno na kterém je namontována venkovní roleta, na kterou byla následně instalována posuvná síť proti hmyzu.

Více o venkovních roletách ZDE

Barevné provedení venkovních rolet na okna bylo navrženo tak, aby ladilo s celkovým charakterem stavby. Roletové schránky a vodící lišty jsou potaženy PVC fólií v odstínu oregon – stejné provedení jako u oken, dveří a garážových vrat.

Ovládání venkovních rolet je řešeno elektro-pohonemvnitřním tlačítkovým spínačem v kombinaci s centrálním ovládáním, které je umístěno u vchodových dveří a umožňuje tak majitelům při odchodu uzavřít celý dům.

Fotogalerie:

Venkovní roleta je připravena k omítnutí.Posuvná síť proti hmyzu neomezuje ovládání venkovní rolety.Venkovní rolety na oknaVenkovní rolety na okna.

Venkovní rolety montujeme v rámci Moravskoslezského kraje – naše realizace naleznete nejčastěji ve městech: Ostrava, Opava, Hnojník, Frýdek-Místek, Hranice, Karviná, Český Těšín, Havířov, Nový Jičín, Bohumín, Třinec a okolí.

Máte zájem o nezávazné informace týkající se předokenních rolet? Neváhejte nás kontaktovat, cesta k novým roletám začíná u nás.

Nezávazná kalkulace ZDARMA ZDE
BUBÍK - vrata, brány, žaluzie, rolety na Firmy.cz