608 744 858 info@bubik-vrata.cz

Pojezdové brány Frýdek-Místek

Montáž brány a branky s dřevěnou výplní. Pohon Hormann LineaMatic - realizace Frýdek-Místek.

Realizace automatické pojezdové brány Frýdek-Místek. Konstrukce byla dodána žárově zinkována a lakována s přípravou pro osazení dřevěné výplně. Pojezdová brána se zasouvá podél oplocení a proto je vhodná pro situace, kde parkujete bezprostředně za vjezdem.

Více o vjezdových branách ZDE

Samonosná brána s elektropohonem pro posuvné brány od firmy Hörmann Lineamatic je v každé fázi otvírání a zavírání spolehlivě bezpečná. U nenadálých překážek se brána ihned zastaví.

Fotogalerie:

Montáž brány a branky s dřevěnou výplní. Pohon Hormann LineaMatic - realizace Frýdek-Místek.Vstupní branka s dřevěnou výplní - realizace Frýdek-Místek.Montáž brány a branky s dřevěnou výplní. Pohon Hormann LineaMatic - realizace Frýdek-Místek.Montáž brány a branky s dřevěnou výplní. Pohon Hormann LineaMatic - realizace Frýdek-Místek.

Máte zájem o samonosnou bránu? Neváhejte nás kontaktovat, velice rádi Vám poradíme s nejvhodnějším řešením.

Nezávazná kalkulace ZDARMA ZDE

PORADÍME nezávazně s výběrem ZDE

Realizace provádíme v těchto lokalitách: Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Hnojník, Jablunkov, Karviná, Bohumín, Orlová, Havířov, Nový Jičín, Frýdlant nad Ostravicí, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Odry,
BUBÍK - vrata, brány, žaluzie, rolety na Firmy.cz