608 744 858 info@bubik-vrata.cz

Garážová vrata KRUŽÍK, Frýdek-Místek

Garážová vrata Kružík

Pro novostavbu v podhůří Beskyd nedaleko Frýdku-Místku, jsme realizovali sekční garážová vrata českého výrobce zn Kružík. Přestože se jednalo o montáž, která proběhla v roce 2007, jsou vrata i po třináctiletém provozu stále ve výborné formě. Do fotogalerie níže jsou vloženy pro srovnání fotky pořízené při montáži a také fotky pořízeny o třináct let později. Jak je vidět, zub času se na povrchu garážových sekčních vrat nijak nepodepsal.

Více o sekčních vratech naleznete ZDE

Garážová vrata jsou zatepleny, sestaveny z ocelových panelů o síle 40 mm, jež jsou vyplněny PUR pěnou. Panely jsou s prolisem lamely v povrchové úpravě woodgrain, která imituje strukturu dřeva.

Manželé vybrali novým vratům standardní barevné provedení odstín ořech, který se shoduje s odstíny okenních rámů a dveří. Celkový dojem je tak díky správnému výběru opravdu působivý a stavba krásně souzní s okolní krajinou.
 

Chcete taky „něco takového“?

Rovnou nás kontaktujte, nebo si nechte zpracovat nezávaznou cenovou kalkulaci.

Fotogalerie:

Foceno po montáži garážových vrat sekčních květen 2007.Foceno po 13.letech od montáže, vrata vypadají stále jako nová, leden 2020.  Garážová vrata KružíkSekční garážová vrata - panel prolis lamela.

Máte zájem o garážová vrata? Neváhejte nás kontaktovat, velice rádi i vám poradíme s nejvhodnějším řešením.

Nezávazná kalkulace ZDARMA ZDE

PORADÍME nezávazně s výběrem ZDE

Realizace garážových vrat provádíme v těchto lokalitách: Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Hnojník, Jablunkov, Karviná, Bohumín, Orlová, Havířov, Nový Jičín, Frýdlant nad Ostravicí, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Odry,
BUBÍK - vrata, brány, žaluzie, rolety na Firmy.cz