608 744 858 info@bubik-vrata.cz

Dvoukřídlá vrata

Dvoukřídlá vrata Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Hnojník, Jablunkov, Karviná , Bohumín, Orlová, Havířov.

Dvoukřídlá vrata jsme tentokrát montovali nedaleko Frýdku-Místku. Majitelé se zde pustili do rekonstrukce garáže, a protože ji nevyužívali k parkování auta, ale spíše jako příruční sklad a dílničku, rozhodli se svoje stará sekční vrata vyměnit za dvoukřídlá vrata, která teď umožňují rychlejší a pohodlnější přístup.

Protože je garáž přes zimu temperovaná, vybrali jsme dvoukřídlá vrata, která jsou dobře zateplená. Robustní hliníkový rám je tady vyplněný sendvičovým panelem s polyuretanovou izolací o síle 40 mm.


Více o dvoukřídlých vratech naleznete ZDE
Dvoukřídlá vrata byla dodána v odstínu zlatého dubu, aby se hezky doplňovala s domovními dveřmi, které jsou v těsné blízkosti vrat. Sendvičový panel byl vybrán v provedení se středovým prolisem, aby dvoukřídlá vrata působila dojmem, že jsou sestavena z fošen vysokých cca 25 cm.

Designové podélné prosklení, zde plní především funkci průhledu, aby majitelé měli kontakt s okolím a věděli, který návštěvník zrovna zvoní u vstupní branky.

Fotogalerie:

Dvoukřídlá vrata barevně ladí s domovními dveřmi a okny.Dvoukřídlá vrataDvoukřídlá vrata - designové prosklení poslouží k průhledu ven.Výplň dvoukřídlých vrat - panel s PUR izolací 40 mm.

Dvoukřídlá vrata montujeme v rámci Moravskoslezského kraje – naše realizace dvoukřídlých vrat zateplenýchdvoukřídlých vrat plechových naleznete nejčastěji ve městech: Hnojník, Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Hranice, Karviná, Český Těšín, Havířov, Nový Jičín, Bohumín, Třinec a okolí.

Chcete taky „něco takového“? Rovnou nás kontaktujte, nebo si nechte zpracovat nezávaznou cenovou kalkulaci.

Nezávazná kalkulace ZDARMA ZDE
BUBÍK - vrata, brány, žaluzie, rolety na Firmy.cz